USA / NEW YORK 

 

David Madié
Grunnlegger og adm.dir. for GrowthWheel
david@growthwheel.com

Les mer om David her

Oliver Mika.jpg
Elizabeth+Binning,+GrowthWheel.jpg

 

Oliver Mika
Klientrelatert Koordinator
oliver@growthwheel.com

 

 


Elizabeth Binning
Chef for Opplæring
elizabeth@growthwheel.com


Sør-Afrika / JOHANNESBURG 

 

Hilton Theunissen
Direktør for GrowthWheel South Africa Ltd.
hilton@growthwheel.com


Sverige / GöTEBoRG

 

Diana Aguilar
Chef for Software Design og Utvikling
diana@growthwheel.com


DaNMARK / København


Tine Dolmer
Kommunikasjonsansvarlig
tine@growthwheel.com

Gitte Krenk.jpg

 

Gitte Krenk
Teamleder for Produktkvalitet
gitte@growthwheel.com

Eva.png

 

Eva Holm Mathiasen
Studentassistent
eva@growthwheel.com

Marlene van Mourik.png

Marlene van Mourik
Kommunikasjon & Marketing Assistent (praktikant)
marlene.vanmourik@growthwheel.com


Growthwheel-PARTNER

Øystein Bredal-Thorsen
Sertifisert GrowthWheel-instruktør Norge
obt@growthwheel.com

Les mer om Øystein her