USA / NEW YORK 

 

David Madié
Grunnlegger og adm.dir. for GrowthWheel
david@growthwheel.com

Les mer om David her

Oliver Mika.jpg
Elizabeth+Binning,+GrowthWheel.jpg

 

Oliver Mika
Klientrelatert Koordinator
oliver@growthwheel.com

 

 


Elizabeth Binning
Opplæring
elizabeth@growthwheel.com


Sør-Afrika / JOHANNESBURG 

 

Hilton Theunissen
Direktør for GrowthWheel South Africa Ltd.
hilton@growthwheel.com


Sverige / GöTEBoRG

 

Diana Aguilar
Software Design og Utvikling
diana@growthwheel.com


DaNMARK / København


Tine Dolmer
Kommunikasjonsansvarlig
tine@growthwheel.com

Gitte Krenk.jpg

 

Gitte Krenk
Produktkvalitet
gitte@growthwheel.com

LoneMeineche.png



Lone Meineche

Kunde- og partnerrelasjoner i Europa
lone@growthwheel.com


Growthwheel-PARTNER

Øystein Bredal-Thorsen
Sertifisert GrowthWheel-instruktør Norge
obt@growthwheel.com

Les mer om Øystein her