USA / NEW YORK 

 

David Madié
Grunnlegger og adm.dir. for GrowthWheel
david@growthwheel.com

Les mer om David her

Oliver Mika.jpg
Elizabeth+Binning,+GrowthWheel.jpg

 

Oliver Mika
Klientrelatert koordinator
oliver@growthwheel.com

 

 


Elizabeth Binning
Produkt- og læringsspesialist
elizabeth@growthwheel.com

1.png

 

Renate Brulleman
Praktikant
renate@growthwheel.com


Sør-Afrika / JOHANNESBURG 

Brian 2.jpg

 

Hilton Theunissen
Direktør for GrowthWheel South Africa Ltd.
hilton@growthwheel.com

 

 

Brian Simelane
Sertifisert GrowthWheel-instruktør, Sør-Afrika
brian@growthwheel.com

 


Sverige / GöTEBoRG

 

Diana Aguilar
Gruppeleder for Software Design og utvikling
diana@growthwheel.com


DaNMARK / København


Tine Dolmer

Gruppeleder for kommunikasjon
tine@growthwheel.com

Søren Weber for website.jpg

 

Søren Lauszus Weber
Gruppeleder for kundesupport
soren@growthwheel.com

Gitte Krenk.jpg

 

Gitte Krenk
Prosjektleder for lokalisering og produktkvalitet
gitte@growthwheel.com

Eva.png

 

Eva Holm Mathiasen
Studentassistent
eva@growthwheel.com


Growthwheel-PARTNER

Øystein Bredal-Thorsen
Sertifisert GrowthWheel-instruktør Norge
obt@growthwheel.com

Les mer om Øystein her